Forum www.kl3cgorlice.fora.pl
Klasowe Forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Kobiet

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kl3cgorlice.fora.pl Strona Główna -> Wszystko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonasz
Kujon



Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: GorLiSe

PostWysłany: Sob 9:35, 08 Mar 2008    Temat postu: Dzień Kobiet

Wiem, że nie dużo jest dziewczyn zarejestrowanych na naszym forum (i raczej wątpię czy się zarejestrują) No ale żeby nie było Mr. Green


Z okazji dnia 8 marca składam wszystkim dziewczynom serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności. Spełnienia marzeń tych większych i mniejszych. Abyście miały dużo powodów do radości, a mało do smutku. Niech sukcesy wypełniają wasze życie, a żal i smutek odejdą w niepamięć.

Dla wszystkich dziewczynek
Z klasy 3c


@--,--'--
@--,--'--
@--,--'--


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nesia
Kujon



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 118
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Sob 19:26, 08 Mar 2008    Temat postu:

No tak, na forum nie ma dużo dziewczyn..
No ale ja za siebie : Dziękuje :*:* ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SlodkiCinasek
Admin
Admin



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 19:48, 08 Mar 2008    Temat postu:

;] Wpadłes na dobry pomysl ;] Wsazystkiego najlepszego dziewczyny

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bloodbro
Uczeń



Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: potocki

PostWysłany: Nie 1:26, 09 Mar 2008    Temat postu:

tak btw. wiecie ze to swieto komunistyczne? komuchy suxXXXx!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jonasz
Kujon



Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: GorLiSe

PostWysłany: Nie 8:55, 09 Mar 2008    Temat postu:

Stary wiem, bo pisałem to mamie na kompie Mr. Green

Było coś, że w jakiejś fabryce (Njiu Jork) kobiety zaczęły strajkować (8 marca, 1908 rok, 15tys kobiet) o równouprawnienia i pracodawca zamknął je w tych pomieszczeniach fabrycznych, a tu fabryka zaczęła się jarać i 129 nieżywych kobiet zostało zabitych.

No czyli to rocznica: RÓWNE 100 lat Exclamation Exclamation Exclamation


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jonasz dnia Nie 8:56, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bloodbro
Uczeń



Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: potocki

PostWysłany: Pią 0:55, 21 Mar 2008    Temat postu:

miliard

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aaa4
Uczeń



Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:01, 03 Wrz 2018    Temat postu:

Glosil zasady wstrzemiezliwosci i zyczliwosci dla czlowieka, ktore niewiele odbiegaly od nauk chrzescijanskich. W ostatnich napisanych w wiejskim odosobnieniu i swiezo wydanych ksiazkach o naturze wskazywal na istnienie w przyrodzie i wszechswiecie tajemnych sil, ktorych rozum ludzki nie potrafi ogarnac. To, co postrzegamy, jest tylko jakby krucha i lamliwa powloka niewidzialnego. Wiem, ze korespondowal z Pawlem. Nie jestem pewien, ktory z nich w swoich dzielach cytowal drugiego. Obaj z pasja pisywali listy, w ktorych wykladali swoje mysli. Gdy juz przemyslalem to wszystko, klasnalem w dlonie i zawolalem: - Klaudio! Jestes politycznym geniuszem! Przepraszam cie za wszystkie zle slowa!

Naturalnie nie powiedzialem, ze jesli wysune nazwisko Seneki i bede go popieral, wowczas osiagne odpowiednio wysoka pozycje w spisku, a po jego zwyciestwie zaskarbie sobie wdziecznosc nowego wladcy. Swego czasu bylem jakby jego uczniem. W Koryncie, gdzie sluzylem jako trybun wojskowy, cieszylem sie pelnym zufaniem jego brata, ktory wtajemniczal mnie w poufne sprawy panstwowe. Krewny Seneki, Lukan, jest moim najlepszym przyjacielem, bo chwalilem jego wiersze i nie bylem poeta.

W idealnej zgodzie dlugo rozmawialismy o tych sprawach ze soba, Klaudia i ja. Pilismy wino i wychwalalismy sie nawzajem. Klaudia z wlasnej inicjatywy przyniosla wino i nie zarzucala mi, ze lapczywie je zlopie. W rezultacie poszlismy razem do lozka i wreszcie po dlugiej przerwie spelnilem obowiazek malzenski, aby ostatecznie uwolnic sie od wszelkich podejrzen.

Kiedy potem lezalem obok Klaudii z glowa obolala od wina, myslalem prawie ze smutkiem, ze kiedys - dla Twojej przyszlosci - bede sie musial rozejsc z Twoja matka. Chociaz to nie wystarczy. Ze wzgledu na Antonie Klaudia bedzie musiala umrzec. Ale do tego czasu uplynie jeszcze dziesiec albo pietnascie lat, w ciagu ktorych wiele moze sie wydarzyc, pocieszalem sie w duchu. Pod mostami Tybru przetaczac sie beda powodzie. Moga wybuchnac zarazy, pozary i bunty. Nie ma sensu z gory rozpaczac nad tym, co nieuniknione i co musi sie stac.

Plan nakreslony przez Klaudie byl tak klarowny i doskonaly, ze nie uwazalem za konieczne skonsultowac go z Antonia. Bylo ustalone, ze bedziemy widywac sie po kryjomu. Nie nalezalo narazac sie na zle jezyki i podejrzenia Nerona, ktory ze wzgledow politycznych kazal obserwowac Antonie.

Na wlasna reke wyruszylem wiec niezwlocznie do Seneki. Uzylem pretekstu: oficjalnie jechalem do Prenesty, aby dokonac kontroli przywilejow tamtejszej kolonii zydowskiej - te funkcje odziedziczylem po ojcu - a przy okazji mialem zlozyc u niego wizyte. Starannie przygotowalem sie do tej kontroli, a takze do zwiedzenia istniejacej tam szkoly gladiatorow, ktorej wlasciciel wyrazal zainteresowanie spiskiem.

Seneka przyjal mnie przyjaznie. Zyl wygodni


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kl3cgorlice.fora.pl Strona Główna -> Wszystko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin